NOWY TERMIN OTWARCIA PRZEDSZKOLA!

DRODZY RODZICE.
Pragnę poinformować, że mimo podjętych wysiłków w kierunku przygotowania „Domowego Przedszkola” do otwarcia w dniu 11 maja 2020 r., nie udało nam się zdobyć wszystkich niezbędnych środków do zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, rodzicom i pracownikom. Czas oczekiwania na dostarczenie zamówionych środków do mycia i dezynfekcji, środków ochrony indywidualnej i urządzeń do prawidłowej dezynfekcji wydłużył się z przyczyn od nas niezależnych. Nie jesteśmy do 15 maja spełnić wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020 r., dotyczących zasad jakie należy wdrożyć w przedszkolach i żłobkach celem ograniczenia zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2.
Prezydent Miasta Krakowa nie określił jeszcze przybliżonego terminu otwarcia przedszkoli samorządowych. Ponieważ sytuacja epidemiologiczna jest ciągle „rozwijającą się”, z ostateczną decyzją wznowienia zajęć w „Domowym Przedszkolu” wstrzymamy się do czasu otwarcia przedszkoli samorządowych. 
Mam nadzieję, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem, zwłaszcza, że mamy na względzie zdrowie Państwa dzieci i pracowników przedszkola.
Małgorzata Góralczyk.