MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA DZIECI

SZANOWNI RODZICE.
OD 23 MARCA NA STRONIE PRZEDSZKOLA: www.facebook.com/ppdomoweprzedszkole  NAUCZYCIELKI ZAMIESZCZAĆ BĘDĄ CODZIENNIE MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA DZIECI.  POMOGĄ ONE PAŃSTWU W UATRAKCYJNIENIU DZIECIOM CZASU W OKRESIE OGRANICZENIA FUNKCJONOWANIA JEDNOSTEK SYSTEMU OŚWIATY W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM I ZWALCZANIEM COVID-19, A BĘDĄ  JEDNOCZEŚNIE SŁUŻYĆ REALIZACJI PODSTAWY PROGRAMOWEJ WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE CIEKAWE TREŚCI, TEKSTY DYDAKTYCZNE, ZABAWY, GRY, ĆWICZENIA, POMYSŁY NA WSPÓLNE SPĘDZANIE CZASU, SPODOBAJĄ SIĘ PAŃSTWU I ZAINSPIRUJĄ DO PODOBNYCH DZIAŁAŃ.
ZACHĘCAMY DO ODWIEDZANIA NASZEJ STRONY I DZIELENIE SIĘ UWAGAMI. JESTEŚMY OTWARTE NA RÓŻNORODNE POMYSŁY OD RODZICÓW. PROSIMY O PRZESYŁANIE SPRAWDZONYCH NA MAILA: mieczykowa@domowe-przedszkole.com.pl
CHĘTNIE PODZIELIMY SIĘ PAŃSTWA PROPOZYCJAMI.
ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWIA I MIŁEJ ZABAWY W RODZINNYM GRONIE.
MAŁGORZATA GÓRALCZYK.